Przyjęcia rodzinne

Nie jesteśmy jedną z wielu podobnych do siebie sal weselnych i chcemy tę odmienność podkreślać. Zamiast dywanów proponujemy miękki trawnik, zamiast gulaszu – grilla w ogrodzie. Chcemy witać gości nie tylko szampanem, ale i zimną lemoniadą. Zmęczonym tańcami zapewniamy słomiane leżaki. Zapraszamy do degustacji własnej produkcji nalewki – dereniówki Bask. Zapewniamy pomoc w realizacji wyjątkowych pomysłów, organizacji zarówno dużych wesel jak i niewielkich uroczystości rodzinnych.

Do dyspozycji gości oddajemy:

salę bankietową o wydłużonym kształcie, mieszczącą przy podłużnych stołach do 180 gości; z dodającym wnętrzu przytulności drewnianym sufitem i wprowadzającymi elegancki akcent białymi kolumnami. W zależności od liczby gości istnieje możliwość zlokalizowania parkietu do tańca we wnętrzu budynku, w przyległym do niego namiocie lub w altanie ogrodowej. Sala jest klimatyzowana, ma dostęp do zaplecza kuchennego i sanitarnego.

drewnianą stodołę w niezmienionej historycznej formie, która jest prawdziwym zabytkiem architektury drewnianej. W jej przestrzeni możemy ugościć maksymalnie 180 gości, z zachowaniem wygodnej przestrzeni do tańca. Organizacja przyjęcia w plenerze ogranicza wybór menu, ale pozostawia pełną swobodę w aranżacji i stylizacji wnętrza.

dworek to niewielki budynek przepełniony historią. Idealne miejsce na uroczyste przygotowania, sesję we dwoje i noc poślubną. To miejsce pozostawiamy do dyspozycji pary młodej w ich wyjątkowym dniu.

zielony dziedziniec – układ zabudowań folwarcznych wyznacza przestrzeń zielonego dziedzińca, który stanowi centrum wydarzeń i może być wykorzystany na wiele sposobów. Tańce na trawie, gry terenowe, strefa relaksu czy plenerowa fotobudka – wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Sady Albigowa to miejsce dla wielbicieli przyrody i otwartych przestrzeni, dla par które cenią lokalne produkty i autentyczny klimat miejsca. Dla znudzonych strojnymi, podobnymi do siebie salami weselnymi i tych żyjących w duchu slow life, a może nawet pragnących przeżyć slow wedding.